Zrušení kulturních akcí obce

Zrušení kulturních akcí obce

13. 5. 2020 | Aktuality | Žádné komentáře

Vážení občané obce Chotěbuz,

hrozba koronaviru nás v posledních týdnech omezila v mnoha ohledech. Děti nemohou do školy či školky, dospělí chodí maximálně do zaměstnání či na nutný nákup. Přišli jsme zejména o sociální vazby – nemůžeme navštěvovat rodiny, stýkat se s přáteli, pořádat společenské akce. I já, jako předsedkyně kulturního výboru, jsem musela respektovat opatření a zrušit obecní akce Pálení čarodějnic a soutěž O Zlatou kosu se smažením vaječiny.

I když vláda postupně ruší přijatá omezení a bude možné se stýkat ve větších skupinkách, musím vám s politováním oznámit, že také Den obce Chotěbuz, plánovaný na 20. 6. 2020, se konat nebude. Tato velká akce je náročná na organizaci a přípravu. Je třeba minimálně půl roku předem zajistit atrakce a vybavení nebo zamluvit účinkující.

Uvidíme, jak se situace během následujícího pololetí vyvine, a možná se potkáme na jiných akcích pořádaných kulturním výborem obce Chotěbuz.

 

Ing. Marie Walachová

předsedkyně kulturního výboru obce Chotěbuz

Vložil Starosta

About Author

about author

Starosta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.