CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

Fotografie 360°
foto360

Úřední hodiny

PO 8-12, 13-17

 ST 8-12, 13-17

 

Obec Chotěbuz

Chotěbuzská 250

735 61  Chotěbuz

tel.: 558 733 131

ID: iq6azbh

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

regioforumeuroregion
 
logo kraje

Výluka v provozu vlakové zastávky Chotěbuz Podobora

od 21. 4. do 25. 10. 2018

Z důvodu stavebních prací bude znemožněn přístup na železniční zastávku Chotěbuz. Z tohoto důvodu budou tuto zastávku všechny osobní vlaky tratě 320 a 321 projíždět. Zast. Chotěbuz bude obsloužena kyvadlovou linkou Louky nad Olší – Chotěbuz – Český Těšín a opačně.
Cestující ze zastávky Chotěbuz ve směru Albrechtice u Českého Těšína, Havířov a Ostrava musí využít kyvadlovou linku do Českého Těšína, kde přestoupí na vlak směr Havířov. 
Cestující do zastávky Chotěbuz ze směru Albrechtice u Českého Těšína, Havířov a Ostrava jedou vlakem do Českého Těšína, kde využijí kyvadlovou linku do Chotěbuze. 
Cestující nedoplácejí rozdíl jízdného při jízdě přes ŽST Český Těšín.
Autobusy kyvadlové linky nečekají v ŽST Český Těšín a Louky nad Olší na zpožděné vlaky a odjíždí v pravidelném čase dle svého jízdního řádu.

Upozornění pro cestující:
Nástup cestujících do autobusů náhradní dopravy je umožněn pouze předními dveřmi. V autobusu náhradní dopravy v úseku Český Těšín – Chotěbuz – Louky nad Olší a opačně budou cestující odbaveni u řidiče autobusu.
Ceník kyvadlové dopravy: 10Kč / 5Kč (za zlevněné jízdné budou odbaveny děti, důchodci, držitelé průkazů ZTP, ZTP/P, žáci, držitelé slevových aplikací na kartě (vyjma IN 100 a IN Business).

 

den zeme 2018

Úřední deska