Aktuality

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

Fotografie 360°
foto360

Úřední hodiny

PO 8-12, 13-17

 ST 8-12, 13-17

 

Obec Chotěbuz

Chotěbuzská 250

735 61  Chotěbuz

tel.: 558 733 131

ID: iq6azbh

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

regioforumeuroregion
 
logo kraje

S ohledem na špatný stav hřiště u KD a jeho plánovanou opravu, se fotbalový turnaj Chotěbuz CUP ruší.

arnika diplom

K rajský úřad vyhlašuje dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů

zakaz ohnu

Fotosoutěž

vyhlašujeme další kolo fotosoutěže s tématikou „Krásy Chotěbuze II“. Tentokrát můžete zasílat fotografie s celoroční tématikou. Uzávěrka zasílání fotografií je 21. 9. 2018.

Pravidla:

Fotografie posílejte na adresu chotebuz(zavináč)volny.cz nebo přineste na OÚ na CD nebo USB, ve formátu JPG v plném rozlišení. Maximální počet zařazených fotografií do soutěže na jednoho účastníka není stanovený. Fotografie musí být pořízená na území obce Chotěbuz.

Vyhodnocení proběhne v sobotu 29. 9. 2018 od 10hod v „repre“ kulturního domu v 1. patře. K vyhodnocení si každý účastník přinese 5 vybraných a vyvolaných soutěžních fotografií ve formátu 10 x 15 nebo větším. Tyto fotografie budou hodnoceny a bodovány ostatními soutěžícími. Fotografie předložené k hodnocení musí být vybrané z těch, které byly před uzávěrkou odeslané na OÚ.

Na první tři umístěné čekají zajímavé ceny. Zařazením fotografie do soutěže účastník potvrzuje, že je autorem fotografie a že je oprávněn s fotografií nakládat. Dále zařazením účastník jednoznačně vyjadřuje souhlas s tím, že mohou být fotografie použity na propagaci obce a to: publikováním v tištěné podobě, na webových stránkách obce či jiných médiích, na reklamních plochách nebo v elektronické formě, a to bez nároku na honorář. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže jakékoliv fotografie ze závažných důvodů (např. zobrazující nevhodný obsah). Každý účastník je povinen při pořizování fotografií postupovat v souladu s právními předpisy, dbát oprávněných zájmů a práv třetích osob, zejména osob na fotografii a jejich soukromí a práv na ochranu osobnosti. Obec nepřebírá jakoukoli odpovědnost za obsah fotografií a za porušení práv třetích osob jejich zobrazením na fotografii.

Výluka v provozu vlakové zastávky Chotěbuz Podobora

od 21. 4. do 25. 10. 2018

Vážení cestující,
v době od 21. dubna 2018 00:01 hodin do 15. října 2018 23:59 hodin dojde k rekonstrukci zastávky Chotěbuz.

Po dobu rekonstrukce bude zastávka zcela uzavřena a všechny osobní a spěšné vlaky dopravce České dráhy, a.s., pouze projíždět. Z tohoto důvodu bude zavedena kyvadlová náhradní autobusová doprava dle Výlukového jízdního řádu mezi stanicemi Český Těšín – Chotěbuz –Louky nad Olší a zpět.

Zastávky Náhradní autobusové dopravy (NAD): Český Těšín – na parkovišti za supermarketem BillaChotěbuz – aut. zast. „Chotěbuz, žel. st.“
Louky nad Olší – před nádražní budovou

Autobus NAD a vlaky v obou směrech na sebe nečekají !

Nástup cestujících do autobusů náhradní dopravy umožněn pouze předními dveřmi a cestující budou odbaveni u řidiče NAD jízdním dokladem dle zvláštního ceníku 2G ND tarifu TR 10. Veškeré již zakoupení jízdní doklady budou uznávány.

Cestující ze/do zastávky Chotěbuz ve směru Albrechtice u Českého Těšína, Havířov, Ostrava- Kunčice a dále musí vždy využít náhradní dopravu do Českého Těšína a dále ve směru pokračovat vlakem.
Cestující při jízdě odklonem nedoplácí rozdíl jízdného.

Přeprava cestujících na invalidním vozíku a jízdních kol nebude garantována.
Přeprava kočárků (vždy pouze 1 kus) a nadměrných zavazadel bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu.
Přepravu skupin (organizované školní a turistické akce) je nutno nahlásit předem, a to minimálně 72 hodin před plánovaným odjezdem.

Bližší informace na Zákaznické lince ČD:
Telefon: +420 221 111 122 E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

výlukový jízdní řád autobusu

info na stránkách ČD

Úřední deska