CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

CHOTĚBUZ

OFICIÁLNÍ STRÁNKY OBCE

Fotografie 360°
foto360

Úřední hodiny

PO 8-12, 13-17

 ST 8-12, 13-17

 

Obec Chotěbuz

Chotěbuzská 250

735 61  Chotěbuz

tel.: 558 733 131

ID: iq6azbh

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

regioforumeuroregion
 
logo kraje

Charita Český Těšín nabízí občanům přímou hmotnou pomoc formou potravinových balíčků nebo balíčků s hygienickými potřebami. Pokud jste sami nebo se ve vašem okolí nachází někdo potřebný, prosím kontaktujte obecní úřad nebo přímo Charitu Český Těšín p. Grebeňovou (733 625 952).

Fotosoutěž

vyhlašujeme další kolo fotosoutěže s tématikou „Krásy Chotěbuze II“. Tentokrát můžete zasílat fotografie s celoroční tématikou. Uzávěrka zasílání fotografií je 21. 9. 2018.

Pravidla:

Fotografie posílejte na adresu chotebuz(zavináč)volny.cz nebo přineste na OÚ na CD nebo USB, ve formátu JPG v plném rozlišení. Maximální počet zařazených fotografií do soutěže na jednoho účastníka není stanovený. Fotografie musí být pořízená na území obce Chotěbuz.

Vyhodnocení proběhne v sobotu 29. 9. 2018 od 10hod v „repre“ kulturního domu v 1. patře. K vyhodnocení si každý účastník přinese 5 vybraných a vyvolaných soutěžních fotografií ve formátu 10 x 15 nebo větším. Tyto fotografie budou hodnoceny a bodovány ostatními soutěžícími. Fotografie předložené k hodnocení musí být vybrané z těch, které byly před uzávěrkou odeslané na OÚ.

Na první tři umístěné čekají zajímavé ceny. Zařazením fotografie do soutěže účastník potvrzuje, že je autorem fotografie a že je oprávněn s fotografií nakládat. Dále zařazením účastník jednoznačně vyjadřuje souhlas s tím, že mohou být fotografie použity na propagaci obce a to: publikováním v tištěné podobě, na webových stránkách obce či jiných médiích, na reklamních plochách nebo v elektronické formě, a to bez nároku na honorář. Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže jakékoliv fotografie ze závažných důvodů (např. zobrazující nevhodný obsah). Každý účastník je povinen při pořizování fotografií postupovat v souladu s právními předpisy, dbát oprávněných zájmů a práv třetích osob, zejména osob na fotografii a jejich soukromí a práv na ochranu osobnosti. Obec nepřebírá jakoukoli odpovědnost za obsah fotografií a za porušení práv třetích osob jejich zobrazením na fotografii.

Výluka v provozu vlakové zastávky Chotěbuz Podobora

od 21. 4. do 25. 10. 2018

Vážení cestující,
v době od 21. dubna 2018 00:01 hodin do 15. října 2018 23:59 hodin dojde k rekonstrukci zastávky Chotěbuz.

Po dobu rekonstrukce bude zastávka zcela uzavřena a všechny osobní a spěšné vlaky dopravce České dráhy, a.s., pouze projíždět. Z tohoto důvodu bude zavedena kyvadlová náhradní autobusová doprava dle Výlukového jízdního řádu mezi stanicemi Český Těšín – Chotěbuz –Louky nad Olší a zpět.

Zastávky Náhradní autobusové dopravy (NAD): Český Těšín – na parkovišti za supermarketem BillaChotěbuz – aut. zast. „Chotěbuz, žel. st.“
Louky nad Olší – před nádražní budovou

Autobus NAD a vlaky v obou směrech na sebe nečekají !

Nástup cestujících do autobusů náhradní dopravy umožněn pouze předními dveřmi a cestující budou odbaveni u řidiče NAD jízdním dokladem dle zvláštního ceníku 2G ND tarifu TR 10. Veškeré již zakoupení jízdní doklady budou uznávány.

Cestující ze/do zastávky Chotěbuz ve směru Albrechtice u Českého Těšína, Havířov, Ostrava- Kunčice a dále musí vždy využít náhradní dopravu do Českého Těšína a dále ve směru pokračovat vlakem.
Cestující při jízdě odklonem nedoplácí rozdíl jízdného.

Přeprava cestujících na invalidním vozíku a jízdních kol nebude garantována.
Přeprava kočárků (vždy pouze 1 kus) a nadměrných zavazadel bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu.
Přepravu skupin (organizované školní a turistické akce) je nutno nahlásit předem, a to minimálně 72 hodin před plánovaným odjezdem.

Bližší informace na Zákaznické lince ČD:
Telefon: +420 221 111 122 E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

výlukový jízdní řád autobusu

info na stránkách ČD

Úřední deska